Şartlar ve koşullar

Bu koşullar, bu web sitesi, bu web sitesine bağlı şirket ve bu şirketin bundan sonra JuanPescador olarak anılacak diğer tüm web siteleri için geçerlidir.

JuanPescador, kullanıcıların hizmetleri sunma ve bulmasını kolaylaştırır. Bireyler ve şirketler bu site üzerinden servis sağlayıcı ve / veya müşteri olarak karşılıklı iletişime geçebilirler. JuanPescador, bu iletişimin içeriği, sunumun içeriği veya ondan doğabilecek herhangi bir yükümlülük ile hiçbir şekilde ilgilenmemektedir. Karşılıklı anlaşmalara uymanın yanı sıra, kullanıcılar kendileri için geçerli yasa ve düzenlemelere uymakla da sorumludur.

JuanPescador, herhangi bir açıklama veya bildirimde bulunmaksızın ve herhangi bir yükümlülüğü kabul etmeksizin, kullanıcıların web sitesine ve sistemlerine erişimini reddedebilir, ayrıca yayınlanmış içeriği kullanıcılardan engelleyebilir veya kaldırabilir.

Web sitelerinin çalışması ve bu web sitelerinin kullanıcılarının verilerinin korunması ile ilgili olarak, JuanPescador bu verilerin ve mahremiyetin korunmasını kendi takdirine bağlı olarak mümkün olduğu kadar tasarlamak ve izlemek için çaba sarf etmekle yükümlüdür. Bu web sitelerinde hizmetlerin ödenmesi gibi ek hizmetler sunulduğunda, bunlar bu hizmetleri sağlayan tarafın koşullarına göre gerçekleştirilecektir.

JuanPescador, sorunları ele almak ve çözüm bulmak için gerektiğinde şeffaf bir şekilde işbirliği yapmakla yükümlüdür. Bu web sitelerinde ödeme hizmetleri gibi ek hizmetler sunulduğunda, bunlar, bu hizmetleri sağlayan tarafın koşullarına göre gerçekleştirilecektir. JuanPescador, sorunları ele alma ve çözüm bulma konusunda şeffaf bir şekilde işbirliği yapmakla yükümlüdür.

Web sitesini kullanarak, bu hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

Yardımınızı bulun