Gizlilik ve güvenlik

Verilerin senin! Gizliliğinizin güvence altına alınması ve sistemlerimizi güvenle kullanabilmeniz için bu verileri nasıl izlediğimizi buradan okuyun

Verileri neden kaydediyoruz?

Web sitemizi belirli bir dileğe göre başkalarıyla arama ve iletişim kurmak için kullanabilirsiniz. Örnek olarak: Amsterdam'da ev içi yardım istiyorsun. Bir kaydı tamamladıktan sonra, size yardımcı olmak için bazı bilgileri saklarız. Sistemlerimiz isteklerinizi kaydeder ve bu dile dayanarak, saklanan verilere göre, aradığınız şeyleri de karşılayan başkalarını arayın. Ayrıca, sizinle iletişime geçebilmemiz için iletişim bilgilerine ve sizin adınıza veya sizin adınıza ödeme yapmamız gerekip gerekmediğine de tekrar ulaşmamız gerekiyor. Sakladığımız tüm veriler, istediğiniz hizmetin uygun şekilde sunulması için gereklidir. Veriler sadece dileğiniz için ve başka bir amaç için kullanılmamaktadır.

Hangi veriler kamuya açık?

Bir reklam oluşturduğunuz an, diğer ziyaretçiler hedeflenmiş bir aramadan sonra onu bulabilir. Adresinizi ve iletişim bilgilerinizi asla göstermeyiz.

Hangi bilgileri saklıyoruz

Adınız ve adres bilgileriniz. Posta, sosyal medya ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri. Ve sistemimiz ile ve tüm iletişim.

Hesabımı geçici olarak durdurursam verilerime ne olur?

Hesabınızı tekrar aktif hale getirmek istediğinizde verileriniz depolanmaya devam edecektir. Reklamınız sitemizden kaldırılacak. Başkalarının görmeye devam edebilecekleri tek şey, diğerleriyle yaptığınız konuşmalardır.

Hesabımı kapattığımda sistemde neler kalıyor?

Bir hesap kapatıldığında, diğer taraf için iletişim açık kalır. Diğer tüm verilerin üzerine yazılır ve daha sonra okunamaz veya geri yüklenemez.

Verilerimi başka kim kullanabilir?

Servis sağlayıcı için web sitesi ziyaretçileri tarafından görülebilecek bir web sayfası oluşturuyoruz. Sayfa oluştururken hangi verilerin gösterildiğini ve içeriğin ne olduğunu belirlersiniz. Hesabınızı etkin olmayan veya kapalı duruma getirdikten sonra, bu bilgiyi artık göstermeyeceğiz. Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarının hala bu sayfaların kopyaları olması mümkündür. Buradaki verileri nasıl silebileceğinizi görmek için bu arama motorlarının web sitelerini ziyaret edin. Ayrıca, sistemlerimizin tüm kullanıcıları sunduğunuz genel verileri kopyalayabilir. E-posta ve metin mesajı göndermek için kullandığımız şirketler bizden aldığımız mesajın e-posta adresini veya telefon numarasını ve içeriğini alırlar.

Güvende misin

Mümkün olduğunca güvenli olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hangi verileri hangi saatte görebileceğimizi dikkatlice düşünerek yapıyoruz. Yazılım ve veri ile çalışmak için kanıtlanmış yöntemler kullanarak. Güncel ve güncel bir güvenlik güncelleştirmesi eksik. Sadece şifrelenmiş bilgilerle çalışarak ve web sitemizi otomatik olarak güvenlik için günlük olarak kontrol ederek.

Sorular ve / veya açıklamalar

Al teması verilerinizin sistemi ve kullanımı işleyişi hakkında soru veya yorumlarınız için bize.