Gizlilik ve güvenlik

Verileriniz güvende! Sistemlerimizi güvenle kullanabilmeniz için gizliliğinizi garanti altına almak için bu verileri nasıl izlediğimizi buradan okuyun.

Verileri neden saklıyoruz?
Belirli bir isteğe bağlı olarak başkalarını aramak ve onlarla iletişim kurmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Örneğin: Amsterdam'da ev yardımı istiyorsunuz. Kaydınızı tamamladıktan sonra, size düzgün bir şekilde yardımcı olabilmemiz için bazı bilgileri kaydediyoruz. Sistemlerimiz talebinizi kaydeder ve bu talebe bağlı olarak, aradığınızı depolanan verilere göre karşılayan başkalarını arar. Ayrıca sizinle yeniden iletişime geçebilmeli ve sizin adınıza ödeme yapabilmeliyiz, bu nedenle iletişim bilgilerinize ihtiyacımız var. Sakladığımız tüm veriler, istediğiniz hizmeti düzgün bir şekilde sağlamak için gereklidir. Veriler yalnızca talepleriniz için kullanılır ve başka amaçlarla kullanılmaz.
Hangi veriler halka açıktır?
Bir reklam oluşturduğunuz anda, diğer ziyaretçiler bunu hedefli bir aramadan sonra bulabilir. Adresinizi ve iletişim bilgilerinizi asla göstermiyoruz.
Hangi verileri saklıyoruz?
Adınız ve adres bilgileriniz. E-posta, sosyal medya ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri. Ve sistemimiz aracılığıyla ve sistemimizle tüm iletişim.
Hesabımı askıya alırsam verilerime ne olur?
Hesabınızı tekrar aktif hale getirmek istediğinizde verileriniz kaydedilecektir. İlanınız sitemizden kaldırılacaktır. Başkalarının görmeye devam edeceği tek şey, onlarla yaptığınız konuşmalardır.
Hesabımı kapattığımda sistemde benim olmaya devam eden nedir?
Bir hesap kapatıldığında, diğer kişiler için önceki herhangi bir iletişim kullanılabilir durumda kalır. Diğer tüm verilerin üzerine yazılır ve daha sonra okunamaz veya kurtarılamaz.
Verilerime başka kimler erişebilir?
Servis sağlayıcılar için, web sitesi ziyaretçileri tarafından görüntülenebilecek bir web sayfası oluşturuyoruz. Sayfayı oluştururken, hangi verilerin gösterileceğini ve içeriğinin ne olduğunu siz belirlersiniz. Hesabınızı devre dışı bıraktıktan veya kapattıktan sonra, bu bilgileri artık göstermeyeceğiz. Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarının hala bu sayfaların kopyalarına sahip olması mümkündür. Buradaki verileri nasıl sileceğinizi öğrenmek için bu arama motorlarının web sitelerini ziyaret edin. Ek olarak, sistemlerimizin tüm kullanıcıları sunduğunuz herkese açık verileri kopyalayabilir. E-posta ve kısa mesaj göndermek için kullandığımız şirketler, e-posta adresini ve telefon numarasını ve size gönderilen mesajın içeriğini alır.
Güvende misin?
Mümkün olduğunca güvenli olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bunu, kimin hangi verileri ne zaman görebileceğini dikkatlice düşünerek yapıyoruz. Yazılım ve verilerle çalışmak için kanıtlanmış yöntemler kullanmak. Güncel olmakla ve güvenlik güncellemelerini kaçırmamakla. Yalnızca şifrelenmiş bilgilerle çalışarak ve web sitelerimizin güvenlik açısından her gün otomatik olarak kontrol edilmesini sağlayarak.
Verilerimi nasıl silebilirim?
Profil sayfasındaki "Hesabı kapat" butonunu kullanınız. Ardından tüm verileriniz silinecek ve hesap kapatılacaktır. İletişim Formu veya e-posta [email protected]aracılığıyla verilerinizi kaldırma talebiyle bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sorular veya yorumlar?
Sistemin işleyişi ve verilerinizin kullanımı hakkında soru veya yorumlarla birlikte Bize Ulaşın.
Yardımınızı bulun